«Маленькі купідончики»

9 лютого, напередодні свята всіх закоханих – Дня Святого Валентина та спонтанного прояву доброти, до Мелітопольського міського краєзнавчого музею завітали маленькі купідончики, з якими наукові співробітники Твердохліб Наталія та Лиходід Анна подискутували про історію, традиції та символи свята.
Наші учасники музейного вихідного були дуже активними та приймали участь у різноманітних конкурсах, наприклад, «Ти без мене, я без тебе», «Пантоміма» (відгадували «сумного пінгвіна» та «веселу мавпу»), «Питання на засипку», «Приємні слова». Також переглянули декілька пізнавально-виховних мультфільм на задану тематику.
На останок зайнялися дуже цікавим майстер-класом з виготовлення валентинки.
Результатом зустрічі діти були дуже задоволені та пішли з яскравими враженнями, новими знаннями та кольоровими валентинками.
Приходьте до музею! Нам є, що Вам показати, і чим здивувати!
#АрсеналІдейУкраїна #MLTMuseumSmartRoom#Мелітопольськийміськийкраєзнавчиймузей #МузейнийВихідний
#MLTmuseum #Melitopol #Мелітополь