21 лютого - Міжнародний День рідної мови (International Mother Language Day)

Минулого року задля підтримки мовного і культурного різноманіття та багатомовності в інтеркультурній громаді Мелітополя науковці Мелітопольського міського краєзнавчого музею та учні Мелітопольської полікультурної загальноосвітньої школи № 22 започаткували інтеркультурну акцію «Приходь у музей – доторкнися до витоків!».

В експозиції краєзнавчого музею представлені експонати, що знайомлять відвідувачів з культурою представників 14 європейських національностей. У полікультурній школі № 22 навчається більше 500 учнів - представників 17 національностей, які вивчають материнську мову на факультативних заняттях з кримськотатарської, болгарської, російської мов.

Музейники та освітяни вважають, що спільна інтеркультурна акція стане важливим кроком для розвитку культурного розмаїття мелітопольської громади, сприятиме популяризації материнської мови серед представників національних меншин міста, розповсюдженню багатомовної освіти, поширенню мовних і культурних традицій, виступатиме об’єднуючим чинником задля духовного збагачення та зміцнення почуття любові до рідного слова, бажання знати власні витоки та пишатися ними.

Мелітопольська гімназія №22

Управління Культури Молоді Мелітополь