Дайджест-імпреза «ВИДАТНІ ОСОБИСТОСТІ МЕЛІТОПОЛЯ» РОМАНЦОВА Світлана Олександрівна

Дайджест-імпреза «ВИДАТНІ ОСОБИСТОСТІ МЕЛІТОПОЛЯ»

РОМАНЦОВА Світлана Олександрівна (21.02.1952 р. н., м. Маневичі Волинської обл.) – художній керівник народного ансамблю бального танцю «Райдуга» та зразкового ансамблю спортивного бального танцю «ВЕСЕЛКА» Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка, суддя вищої категорії зі спортивних бальних танців, доцент кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії МДПУ ім. Б. Хмельницького. Заслужений працівник культури. Багаторічна педагогічна праця та творчі досягнення Світлани Олександрівни відзначені численними дипломами, грамотами та відзнаками найвищого рівня.

Життя Світлани Олександрівни нерозривно пов’язане з Мелітополем. У 1971 році вона закінчила відділення хореографії Мелітопольського училища культури, а в 1986 році – Харківську академію мистецтв за спеціальністю «режисер-балетмейстер». В тому ж 1971 році разом з чоловіком Станіславом організувала ансамбль сучасного бального танцю «Райдуга», якому вже в 1977 році присвоєно звання «Народний самодіяльний колектив». За роки діяльності ансамблю кількість вихованців «Райдуги» обчислюється десятками тисяч – вони виступали на сценах багатьох міст не лише України, а й Європи, були у Німеччині, Голландії, Польщі, Швейцарії.

Світлана та Станіслав Романцови виховали двох синів – Руслана та Сергія, діти сьогодні продовжують справу батьків. Улюблений танець подружжя Романцових – танго.