«Дитяча Демократія»

Доброго дня, шановні юні учасники Бюро змін «Дитяча Демократія»!
Перша зустріч усього складу бюро - 15 лютого о 14.00 у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї.

На першу зустріч ми пропонуємо тобі підготувати невелику презентацію власної ідеї, яку можна реалізувати у нашому місті.
Презентацію твоїх ідей пропонуємо у вигляді власної усної розповіді до 1 хвилини. Путівниками для відбору ідеї і підготовки розповіді про неї можуть слугувати наступні критерії:

Ідея повинна бути:
1. креативною (незвичайною, новою);
2. міською (приносити користь громаді міста, її вплив бажано щоб розповсюджувався на широку аудиторію містян);
3. реалістичною (мати осяжні фінансові і часові межі реалізації);
4. включенням (ти особисто повинен бути готовим, мати бажання і час реалізовувати власну ідею як міський проект)

Слідкуйте за нашою сторінкою та читайте повідомлення, надіслані поштою або в повідомлення.
Чекаємо Вас з гарним настроєм та натхненням)
До зустрічі!