Перша тематична Інтеркультурна зустріч Зміностворців у Мелітополі

23 травня в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулася перша тематична Інтеркультурна зустріч Зміностворців у Мелітополі.
На першу зустріч в форматі нетворкінгу завітали представники МДПУ ім. Б. Хмельницького, громадських об’єднань, національно-культурних товариств, освіти.
Інтеркультурна зустріч Зміностворців - це подія, створена з метою об'єднання різного культурного середовища для спілкування, обміну ідеями та досвідом, налагодження нових контактів, створення та запуску нових проектів. Тут немає правил, крім одного - поважати один одного.
Чому це важливо? Бо таким чином ми відчуваємо один одно, відкриваємо для себе галактики інших культур, особистостей, з якими живемо по сусідству.

Наступна Інтеркультурна зустріч Змінотворців відбудеться 30 травня о 15:00 у дворику краєзнавчого музею. Вхід вільний.

*Інноваційний проект «Український Букет Народів - створення Інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження» реалізується у 4 пілотних громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей. Проект організовує Молодіжна організація «СТАН» за підтримки Українського культурного фонду.
Співорганізатори проекту: Громадська організація «Молодіжна агенція з адвокації ромської культури «АРКА», Громадська організація «Арекет», Громадська організація «Культурний ді@лог», Благодійна організація «Благодійний Фонд «MLT Museum PLUS», Комунальний заклад «Лисичанський міський Палац культури», Громадська організація «Кримська проектно-освітня платформа Q-hub».