Мелітопольський міський краєзнавчий музей
Графік роботи:
з 9.00 до 16.00
Вихідний день: понеділок
На час карантину музей ЗАЧИНЕНО!
Адреса:
72312, Запорізька обл.,
м. Мелітополь,
вул. М. Грушевського, 18
Вартість вхідного квитка:

пільговий - 10-00 грн

повний - 20-00 грн

тел. 38(0619) 44-45-14
096-177-97-14

Прес-коференція Бюро змін Дитяча Демократія. Мелітополь.

22 травня в Мелітопольський краєзнавчий музей / Melitopol' Museum Of Local Loreвідбулася прес-коференція Бюро змін Дитяча Демократія. Мелітополь.
Це була дуже тепла і дружня зустріч учасників та експертів, на якій ми згадували наші спільні справи з початку проекту: конкурсні відео роботи учасників, знайомство і вручення сертифікатів учасників, тренінг від Максим Михайлик, який представляв Українська академія лідерства, і тренінг від експерта Тетяна Окружнапід назвою «Від ідеї до проекту». 
Також учасники говорили про захист проектів та участь у Форумі Всеукраїнської програми Дитяча Демократія, що відбувся 15-16 травня. Учасники програми з різних міст України – Києва, Мелітополя, Лисичанська, Запоріжжя, Чернігова, Житомира – зібрались разом у Київському Палаці дітей та юнацтва на Форум, завданням якого є підбиття перших підсумків, планування подальших дій та розвитку програми. Підлітки ділилися власними ідеями, планами, напрацюваннями, а також спільно підготували текст резолюції, яку буде направлено відповідним організаціям та представництвам. У рамках програми Форуму відбулися зустрічі підлітків з представниками Посольства США, експертами, відомими особистостями. Яскравими подіями Форуму стали виступи унікального колективу – дівочого рок-гурту The Sixsters, який професійно виконує якісний рок українською мовою та зустріч з популярною співачкою ONUKA.
На прес-конференції в музеї підлітки ділилися своїми враженнями від участі в проекті, батьки дякували за відкриті можливості для дітей, а експерти бажали натхнення та крил юним мелітопольцям. Сертифікат учасника Всеукраїнської програми Дитяча Демократія отримали: Альохіна Арина, Анєнко Анастасія, Гаркушко Дар’я, Духняк Поліна , Забурунов Єгор, Килосов Микола, Ким Олександра, Марія, Латоша Марія, Леонова Ольга, Лотохова Віолетта, Лук’яненко Микита, Олешко Альона, Оніщенко Таїсія, Писаренко Іван, Піскарьова Катерина, Русєва Олександра, Сидоренко Антон, Солом’яник Тетяна, Сукач Діана, Стреляєва Катерина, Титаренко Марія, Трачова Варвара, Уркуметова Еліна, Худоконенко Алісія! Вітаємо вас!
З нами працювали експерти: Светлана Бойко (Svetlana Boiko)Анна БахрахАндрей ЖорнякTanya NesvatАндрей Орлов (Andrew Orlov)Tanya OdnorogНаталья Иванова (Natalia Ivanova) та Тетяна Окружна
В Мелітополі програма «Дитяча Демократія» реалізується Мелітопольською міською радою спільно з Мелітопольський краєзнавчий музей / Melitopol' Museum Of Local Lore та БО "Благодійний фонд "MLT Museum PLUS". Організаторами Всеукраїнської програми "Дитяча Демократія" є Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Соціальна програма Марини Порошенко.
На цьому наш проект не закінчується, реалізація проектів продовжується, а вже скоро ми почуємо нові імена найактивніших юних городян!

Більше фото в альбомі https://www.facebook.com/pg/childrendemocracy.mlt/photos/?tab=album&album_id=2166779283431246