Гості з Енергодару

Приємно спостерігати, як впродовж дня одна екскурсійна група змінюється іншою! А ще приємніше знати, що наш рідний Мелітопольський міський краєзнавчий музей і його чудові співробітники подобаються не лише містянам! Туристичні групи з Енергодару завжди однією з першочергових локацій для відвідування обирають саме Мелітопольський міський краєзнавчий музей! А наукові співробітники з задоволенням проводять для гостей міста цікаві та пізнавальні екскурсії!
Навіть у своє найголовніше свято – Міжнародний день музеїв – ми радо зустрічаємо кожного відвідувача, адже колектив Мелітопольського міського краєзнавчого музею працює з любов’ю та натхненням!
Любіть свій край і дізнавайтесь про його історію в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї – серці історії Мелітопольщини!
Приходьте до музею! Нам є, що вам показати та чим здивувати! Інформацію про екскурсії, лекції, освітні та інтерактивні програми, а також інші освітні послуги музею можна отримати за телефонами (0619) 44-45-14, 096-177-97-14 або на сайті melitopol-museum.zp.ua! #музейдлявсіх #прагнизнатибільше #знайілюбисвійкрай #музейдлядітей#екскурсіявмузеї #Енергодар