Інтерактивне заняття «Відчуй світ на дотик»

#програмаАрсеналІдейУкраїна #АрсеналІдейУкраїна
24 травня 2019 року до Мелітопольського міського краєзнавчого музею завітали учні 1-Б та 2 класу Мелітопольської ЗОШ №7 на інтерактивне заняття «Відчуй світ на дотик»!
Малеча уважно слухала, сприймала, засвоювала і повторювала приклади та вправи, які запропонували їм наукові співробітники Анна Лиходід та Наталія Твердохліб, повправлялися в жестовій мові, також переглянули декілька мультфільмів на хвилюючі теми про людей з інвалідністю, обговорити їх та поділились висновками.
MLT Museum Smart Room / Арсенал Ідей Україна - простір, відкритий для всіх, хто прагне розвиватись!
Активним завершенням зустрічі стало відвідування культурно-мистецького простору «Музейний дворик» та ознайомлення з його тематичними локаціями та фотозонами!