Запрошуємо на квест “З нами наша історія”

25 липня о 15:00 у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї на мелітопольців чекає квест “З нами наша історія”.

На цей раз Інтеркультурна зустріч змінотворців відбудеться у форматі квесту. Учасники та учасниці, об'єднавшись у команди, подорожуватимуть експозицією в залі “Наш край з XV століття до 1914 року” та виконуватимуть квестові завдання. У цьому їм допомагатиме наукова співробітниця музею Тетяна Шевченко-Чепелєва.

Приходь, якщо цікавишся історією та культурним розмаїттям.

знайомся з активіст(к)ами твого міста;
відкривай по новому місцеву культуру;
шукай артефакти та людей, з якими у майбутньому зможеш втілити багато крутих ініціатив

⏱ Місце та час зустрічі: Мелітопольський міський краєзнавчий музей (вул. М.Грушевського, 18) о 15:00.

Контактна особа – регіональна координаторка проекту “Український букет народів” у Мелітополі, Катерина Шнуренко (Kateryna Shnurenko) +380977272012 mltmuseumplus@gmail.com

*Інтеркультурні зустрічі змінотворців відбуваються в межах проекту “Український Букет Народів”, який реалізує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Українського культурного фонду. Основним завданням проекту є створення інтеркультурних путівників Україною із залученням громадян різного соціального та етнічного походження. Проект реалізується у 4 громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей.

Співорганізатор проекту у Мелітополі – благодійна організація «Благодійний Фонд «MLT Museum PLUS»

tagПозначити на с