Всіх поціновувачів творчості та мистецтва запрошуємо на персональну виставку Людмили Волошиної "Магія бісеру"

З давніх часів люди прикрашали одяг намистинами або перлами. Оздоблення різних предметів бісером було популярним в часи Київської Русі - вишивка вважалася ознакою багатства і шляхетного походження.
Насправді, вишивати бісером - це дуже цікавий та захоплюючий процес. Він дозволяє людині, яка вишиває, висловити свої емоції на тканині та передати їх іншим. Завдяки різноманітним формам та кольорам з бісеру можна створювати справжні шедеври. Бісерна вишивка протягом кількох років є світовим трендом.
А з 2 жовтня мелітопольці та гості міста мають нагоду відчути «Магію бісеру», завітавши до Мелітопольського міського краєзнавчого музею на персональну виставку Людмили Волошиної.
Людмила Волошина за фахом зв’язківець. Вишивкою бісером захопилась три роки тому, досконало опанувавши це мистецтво. Основна тематика робіт, вишитих нею, це краса – краса душі, природи, жінки.
– Я люблю все живе, яскраве. В кожну свою картину вкладаю частку Душі, - каже Людмила Іванівна.
На виставці «Магія бісеру» майстриня вперше презентувала понад 40 картин, оздоблених бісерною вишивкою. Людмила Іванівна розповідає, що любить бісер за його розкішну та блискучу красу. Під час роботи вона завжди думає лише про хороше та вишиває у гарному настрої. Завдяки цьому процес вишивання приносить радість та позитивні
Представлені роботи різної тематики – від образів святих до натюрмортів. Окрему увагу слід приділити жіночим образам!
– Картини, які створює пані Людмила, дарують добро, красу та тепло, а коли на них дивишся, вони ніби оживають, – поділилася враженнями директор музею Лєйла Ібрагімова.
Роботи рукодільниці прикрашають оселі близьких їй людей, придбані у приватні колекції.
На відкриття першої виставки Людмили Волошиної завітали рідні, друзі та зацікавлені у мистецькій сфері мелітопольці.
Ознайомитись з виставкою можна до 20 жовтня включно.
Тож запрошуємо мелітопольців і гостей міста на персональну виставку Людмили Волошиної «Магія бісеру»!
Місце проведення: виставкова зала Мелітопольського міського краєзнавчого музею
Адреса: вул. М.Грушевського, 18.
Виставка працює щодня (крім понеділка) з 9:00 до 16:00.
Телефон для довідок: 44-45-14 або 096-177-97-14.