22 жовтня о 15.30 Презентація виставки «Крізь екран» в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї

22 жовтня о 15.30 в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулася презентація одноденної виставки «Крізь екран». Виставка організована учасницями Бюро змін «Дитяча Демократія.Мелітополь» Віолеттою Лотоховою та Олександрою Русєвою, ученицями 11-А класу ЗОШ №25, за підтримки Благодійної організації «Благодійний фонд «Мистецький Арсенал».
Віолетта та Олександра під час виставки розказали про залежність сучасних підлітків від гаджетів та запропонували відволіктися від віртуального спілкування, надихнули на активне соціальне життя та творчість!
На виставці були представлені фотороботи дівчат та творчі роботи вихованців Палацу дитячої та юнацької творчості (студія образотворчого мистецтва, студія м’якої іграшки та студія дизайну) та учениці ЗОШ №25 Яковенко Тетяни.
В Мелітополі програма «Дитяча Демократія» реалізується Мелітопольською міською радою спільно з Мелітопольським міським краєзнавчим музеєм та БО «БФ «МЛТ МУЗЕУМ ПЛЮС». Організаторами Всеукраїнської програми «Дитяча Демократія» є Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Соціальна програма Марини Порошенко.