25 жовтня Відкриття виставки світлин О.А. Фесюка

25 жовтня  об  11  годині  у  Мелітопольському  міському  краєзнавчому  музеї    на  3-му  поверсі  відкрилась  виставка,  на  якій  представлені  світлини  Олександра  Артемійовича,  його  почесні  грамоти,  особисті  речі.

На  відкриття  виставки  запрошені :  дочка  художника  Олена, краєзнавці, художники, члени  літературного   об ‘ єднання   імені  Павла  Ловецького.

Фесюк  О.А.  народився  у  Петрограді  (зараз  Санкт-Петербург)  26.10.1914  року.  Сім’я  його  переїхала  у  село  Федорівка  Мелітопольського  р-ну  в  1921 році,  а  потім  переїхала  до  Мелітополя,  це  сталося  у  1925  році. Він  навчався  у  педагогічному  технікумі ( 1933р.),  потім  вступив  до  Одеського  художнього  училища (1936р.) .

В  серпні  1941 року  був  мобілізований  до  армії,  служив  писарем  у  штабі  полка. У  1945  році  повернувся  в  рідний  Мелітополь.

Певно,  нема  у  нашому  місті  людини,  яка  б  не  знала  Олександра  Артемійовича, як  поета,  твори  якого  торкають  найпотаємніші  струни  душі.   Колись Олександр  сказав,  що  за  професією  він  шкільний  вчитель,  за  покликанням – художник, а  поезія – це  його  хобі.  ФесюкОлександр  Артемійович  був  не  лише  хорошим  вчителем,  про  якого  з  вдячністю  за  науку  і  нині  згадують  учні,  не  лише  яскравим  художником,  картинами  якого  і  сьогодні  мають  змогу  милуватись  жителі  нашого  міста,  а  й  талановитим  поетом,  творами  якого  зачитуються  тисячі  людей  і  які  будять  у  їх  серцях  почуття  прекрасного,  очищають їх  душі  від  всілякої  скверні.

А  ще  Фесюка  О. А.  знають як  вихователя  талановитої  творчої  молоді.   З 1985  по  1991 рр., коли  він  очолював  міське  літературне  об’єднання  ім. П.Ловецького,  були  найбільш  плідними  у  його  роботі.  З  його  ініціативи  при  редакції  газети  « Новий  День» була  організована студія  початкуючого  автора,  яка  дозволила  виявити  чимало  молодих  талантів,  які  з  роками  стали  відомі  широкому  загалу  своїми  творами.