3 січня відкриття тематичної виставки «Історія Мелітополя у поштових листівках».

В Мелітопольському міському краєзнавчому музеїС2020 року об 11.00 відбудеться відкриття тематичної виставки «Історія Мелітополя у поштових листівках».

На виставці буде експонуватися 37 поштових листівок із зображенням історичних споруд на вулицях Мелітополя поч. ХХ ст. з фондів Мелітопольського міського краєзнавчого музею.

Упродовж останнього десятиліття увагу дослідників привертає порівняно молода, але важлива галузь історичних знань - філокартія історична, що вивчає історію, походження, розповсюдження, різноманітність, час і місце видання, особливості поліграфічного виконання поштових листівок. Коли тільки з'явилася листівка, її називали «відкритим листом», оскільки вона не була призначена для відправки в конверті (так званий «закритий лист»), також її називали поштівкою, карткою, відкриткою. «Відкритий лист» на той час виглядав так: на цупкому прямокутному аркуші паперу, що містить зазвичай адресу, поштову марку та зображення з одного боку і текст повідомлення з іншого.

Починаючи з 1890-х рр., поштові листівки в Україні стали елементом міської субкультури і були важливим каналом комунікацій між людьми і складали величезний потік візуальної інформації.

Завітайте до музею 3 січня 2020 року об 11.00  і Ви дізнаєтесь багато цікавого про «Історію Мелітополя в поштових листівках»!

Виставка продовжиться до 14 квітня 2020 р.