7  січня презентація  міні-виставки почесного громадянина О.Г.  Павлюченко

7  січня  2020  року   о 10-й  годині  у  Мелітопольському  міському  краєзнавчому  музеї (зала  "Почесних  громадян",  3 поверх)  відбудеться  презентація  міні-виставки  Почесному  громадянину  міста,  колишньому  генеральному  директору  заводу  «Воровського»  Павлюченку  Олександру  Григоровичу.

Історія  кожного  міста  тісно  пов’язана  з  особистостями,  які  своєю  діяльністю  вносять  особливий  вклад  у  його  розвиток.  У  нашому  місті  видатним діячам  присвоюють  звання  Почесний  громадянин  Мелітополя.  На  жаль,  люди,  які  будували  і  розвивали  наше  місто,  які  залишили  у  спадок  свої  досягнення,  йдуть.  Але  їх  імена  і  добрі  справи  назавжди  в  наших  душах.  Павлюченко  О.Г. - Почесний громадянин Мелітополя, палко  любив  своє  місто.  Олександр  Григорович   Павлюченко  44  роки  відпрацював на  заводі  «Воровського»,  його  загальний  стаж роботи 51 рік. Як  депутат  обласної  ради  3-х  скликань,  депутат  міської  ради,  керівник  ради  директорів  міста  Олександр  Григорович  вніс  вагомий  внесок  у  розвиток  Мелітополя.  В  1975  році  його  призначають  директором  заводу «Воровського»,  після  створення  виробничого  об’єднання  «Мелітопольпродмаш»  він  стає  генеральним  директором   цього  об’єднання  до  1988  року. В  цей  час  завод  постачає  молокозаводам  країни  машини  і  автомати  67  найменувань  та запасні  частини  до них.  Продукція  заводу  імені  Воровського  відправляється  у  Польщу,  Болгарію,   Румунію,  Кубу,  Монголію.  Використовуються  станки  з  числовим  програмним  управлінням,  що  дає  змогу  збільшити  якісну  обробку  і  зменшити  частку  ручної  праці. 5  вересня  1987  року  Павлюченку О.Г.  присвоєне  почесне  звання  Заслуженого  машинобудівника  Української  РСР.  Його  нагороджено  орденами  «Трудового  Червоного Прапора» (1981),  «Знак  Пошани» (1986), медалями  «За  трудову  відзнаку»,  «За  доблесний  труд»,  «Ветеран  труда».  29.09.2008 року  міська  влада  присвоїла  Павлюченку  О.Г.  звання  Почесного  громадянина  Мелітополя. На  виставці представлені  предмети  музейного  значення: посвідчення,  почесна  грамота  за  багаторічну  сумлінну  працю, за вагомий  внесок  в  соціально-економічний  розвиток  регіону,  світлини,  медалі.

Виставка  працює з  7.01.20р. до 1.03.20р.