21 січня Патріотичного  уроку  «Кавалер  Золотої  Зірки»

Патріотичного  уроку  «Кавалер  Золотої  Зірки»,  присвяченого  100-річчю з  дня  народження  Героя  Радянського  Союзу  Боброва  Леоніда  Миколайовича.

21  січня  2020  року  о  9-й  годині   у  Мелітопольському  міському  краєзнавчому  музеї відбудеться  патріотичний  урок, присвячений  Герою  Радянського  Союзу,  Почесному  громадянину  Мелітополя  Боброву  Леоніду  Миколайовичу.

Полковника  у  відставці  Боброва  Леоніда  Миколайовича  знають  всі  мелітопольці. На  протязі  багатьох  років  він  бачив  свій  обов’язок  у  проведенні  військово-патріотичної  роботи,  тому,  що  21  рік  свого  життя  віддав  військовій  службі.  Цей  енергійний,  невтомний  чоловік  по-праву  вважався  нашим  земляком,  хоча  народився у м.Дружковка  Донецької  області. Тут  у  1937  році  закінчив  семирічку,  вчився  у  ФЗУ  при  заводі,  але  вже  з  дитячих  років  плекав  мрію  летати. У  1939  році  добровільно  пішов  служити  у  діючу армію,  подав  заяву  до  Ворошиловоградської  школи  військових  льотчиків.  Закінчив  її  на  відмінно  у  жовтні  1940  року,  у  званні  молошлго  лейтенанта  прибув  до  бомбардувального  авіаполка.

У  Другій  світовій  війні  взяв  участь з  першого  її  дня  і  до  останнього. На  його  рахунку  за  цей  час  216  бойових  вильотів.  І  він  зумів,  наносячи  німцям  нищівних  ударів,  сам  залишитися  живим  і  неушкодженим,  хоча  не  раз  попадав  у  найскладніші  ситуації. Шлях  бойового  льотчика  проліг  через  Крим,  Прибалтику,  Східну  Прусію.  День  Перемоги  майор  Бобров  зустрів  на  одному  з  аеродромів  Східної  Прусії.  На  його  грудях тоді  вже  виблискували  Золота  Зірка  Героя  Радянського  Союзу,  орден  Леніна,  три ордени  Червоного  Прапора,  Орден  Олександра  Невського.

Докладно  про  всі  бойові  вильоти  Леоніда  Миколйовича,  звичайно , можна  дізнатися  у  краєзнавчому  музеї.  На  цей  патріотичний  урок  запрошені  учні  УВК  №16, рідня  льотчика,   міська  рада  ветеранів.