#MLTMuseumFromHome Брати Чернікови

Вам подобається всесвітня музейна ініціатива #MuseumFromHome
Сьогодні ми продовжуємо #MLTMuseumFromHome і мандруємо нашим Мелітопольським краєзнавчим музеєм разом з вами!
Коли ви завітаєте до нашого музею, у холі ви побачите стенд, присвячений мелітопольським купцям вірменського походження Черніковим. На цьому стенді ви побачите фото власника будинку, де знаходиться музей, Петра Єгоровича Чернікова, який був купцем 2-ї гільдії, та фото його брата, Івана Єгоровича, який двічі обирався на посаду Мелітопольського Міського Голови, був відомим меценатом.
Свої екскурсії ми завжди розпочинаємо з історій про Чернікова та про будинок неймовірної краси, де знаходиться музей.
Якщо ви колись були на нашій театралізації, то знаєте, що в штаті працівників музею є «свій» Петро Єгорович – науковий співробітник Олександр Чухраєнко! По закінченню карантину запрошуємо вас на театралізовану екскурсію, де ви особисто познайомитесь з «хазяїном» будинку по вул. М.Грушевського, 18
#МандруємоМузеєм #MLTmuseum