Мелітопольський міський краєзнавчий музей

УВАГА!!!

З 08.11.21 краєзнавчий музей продовжує свою роботу за звичайним графіком

Вт.-Нд., з 9.00 до 16.00.

Для того, аби відвідати музей, вам потрібні: 
 - або сертифікат щодо вакцинації від COVID-19;
 - або негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до відвідування музею;
- або довідка про одужання після COVID-19.

 

Адреса:
72312, Запорізька обл.,
м. Мелітополь,
вул. М. Грушевського, 18
Вартість вхідного квитка:

пільговий - 10-00 грн

повний - 30-00 грн

тел. 38(0619) 44-45-14
096-177-97-14

Сьогодні Україна переживає найбільше випробування в своїй новітній історії

Сьогодні Україна переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність та територіальну цілісність.
Саме тому, 28 серпня 2020 року о 08:30 в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї в Музейному дворику відбулись урочисті збори присвячені Дню пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України «Тому що війна триває…».
29-го серпня "На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві..." відповідно указу Президента від 23 серпня 2019 року відзначається День пам’яті захисників України.
На заході зі словом виступили: депутат Запорізької обласної ради VІІ скликання, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Федоров Іван Сергійович; сержант батальйону «Донбас» Радіон Павлюк; студентка Мелітопольського державного педагогічного університету ім.. Б. Хмельницького, волонтерка молодіжного центру People.ua Віта Тарасенко та учасник бойових дій, автор-виконавець Руслан Давидович.
Також, присутні переглянули декілька відео-фрагментів на задану тематику та вшанували всіх загиблих героїв хвилиною мовчання.