Студенти спеціальності 101 – ЕКОЛОГІЯ відвідали музей

Студенти спеціальності 101 – Екологія відвідали Мелітопольський міський краєзнавчий музей. У ході заходу студенти мали змогу відвідати виставкові зали, оглянути експонати та прослухати цікаву екскурсію. Всі студенти за результатами відвідування музею були дуже задоволені заходом та висловили, щиру вдячність співробітникам установи за їх доброзичливе ставлення та таку цікаву зустріч.

Захід проводився 4 листопада за умови організаційної підтримки к.б.н., доцента кафедри ЩЕРБИНИ Валентини. У заході прийняли участь студенти бакалаврату та магістратури. Сам захід був проведений із врахуванням всіх вимог протиепідемічних заходів. Фото- та відео- супровід був здійснений за умови безпосередньої участі фахівців відділу “Технічні засоби забезпечення навчального процесу та інформації” в особі відеооператора САЛО Дениса та фотографа ПАШИНА Віктора та начальника відділу ЄРЕМЄЄВА Валерія.