УВАГА!!!

за таким розкладом:

Вт.-Нд.: 9.00-16.00;

понеділок – вихідний.

Віртуальний дайджест «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС»

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

В цей день ми вшановуємо пам'ять тих, хто поклав життя у боротьбі з радіацією. Згадуємо пожежників, міліціонерів, військових, авіаторів, медиків, енергетиків…600 мелітопольців взяли участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, і більше половини з них вже немає серед нас.

Ці герої за покликом серця у перші дні прибули до Чорнобиля і практично голими руками закрили жерло зруйнованого реактора. Вони врятували світ від значно масштабнішої катастрофи, і ми вдячні їм за це.

Вічна їм пам'ять.

Мелітопольське громадське об'єднання «Союз Чорнобиля» було створено в березні 1993 року. На першому етапі об'єднання поставило перед собою завдання скласти список всіх потерпілих від аварії на ЧАЕС в місті Мелітополь.

Діяльність «Союзу» здійснюється в тісній співпраці з державними, громадськими, релігійними організаціями, органами місцевого самоврядування, профспілками, політичними партіями, блоками і рухами.

Головною метою організація ставить захист законних прав, інтересів і надання допомоги членам «Союзу», їх сім'ям у вирішенні соціально-побутових, медичних та інших проблем.

Свою роботу «Союз» будує на підставі творчої ініціативи та самодіяльності, на принципах гуманності та милосердя.

Вічна Пам'ять загиблим, вічна Повага живим, вічна Подяка і Слава тим, хто врятував світ ...