Малюю мій музей!!

Дорогі друзі! Запрошуємо вас долучитись до святкування 100-річчя заснування Мелітопольського міського краєзнавчого музею та прийняти участь в наших конкурсах! Це чудова можливість продемонструвати свої творчі здібності і виразити свої враження від нашого музею! Тож знайомтесь з положеннями,  дізнавайтесь умови і - приймайте участь!

Радо відповімо на всі запитання за телефонами (0619) 44-45-14 або 096-177-97-14

#Мелітопольськийміськийкраєзнавчиймузей #MLTmuseum #100роківМКМ #Міймузей_мояісторія #художнійконкурс    #знаминашаісторія

про проведення конкурсу художніх робіт «Малюю мій музей!»

в рамках святкування 100-річчя

Мелітопольського міського краєзнавчого музею

1. Загальні положення

- Конкурс художніх робіт «Малюю мій музей!» (далі – Конкурс) проводиться в рамках святкування 100-річчя Мелітопольського міського краєзнавчого музею.

- Організатором Конкурсу є Мелітопольський міський краєзнавчий музей.

2. Завдання Конкурсу

- Сприяння формуванню патріотичного ставлення до своєї рідної громади та Батьківщини;

- Сприяння вивченню історії, культури та традицій своєї громади, ознайомленню з етапами її розвитку;

- Надання можливості виявити та реалізувати творчі здібності;

- Популяризація творчої діяльності.

3. Порядок проведення Конкурсу

- Конкурс проводиться за умовами, які визначаються Мелітопольським міським краєзнавчим музеєм.

- У Конкурсі беруть участь всі бажаючі без вікових, територіальних та будь-яких інших обмежень.

- Роботи конкурсу приймаються Мелітопольським міським краєзнавчим музеєм до 31 березня 2021 року (включно) за адресою: м.Мелітополь, вул. М.Грушевського, 18.

- До роботи додається Заявка учасника (див. Додаток 1).

- Подані матеріали не можуть мати в собі змісту чи зображень, які можуть сприйматись як образливі, провокаційні, принизливі або неввічливі щодо будь-кого чи будь-чого. Ці матеріали і зовні, і по суті повинні узгоджуватись з нормами цивільного дискурсу. Зміст усіх робіт  має задовольняти вимоги глобальної публічної аудиторії.

- У Конкурсі беруть участь роботи, що відповідають зазначеним вимогам.

4. Вимоги до робіт

- До участі в Конкурсі приймаються художні роботи, на яких зображено експозиції, експонати, будівля Мелітопольського краєзнавчого музею тощо.

- Малюнки повинні бути зробленими власноручно, в будь-якій техніці, розміром формату А3 (297мм х 420мм), наділені характерними, конкретними або стилізованими рисами, відрізнятися різноманітністю, відповідати певній тематиці;

- На зворотному боці конкурсної роботи необхідно зазначити українською мовою:

 назва роботи, техніка виконання;

 прізвище, повне ім’я та по батькові автора малюнка, його вік (число, місяць та рік народження);

 домашня адреса;

 назва навчального закладу, клас або група – для учнівської та студентської молоді;

 контактний телефон.

5. Підсумки Конкурсу та нагородження переможців

- Переможців Конкурсу визначає конкурсна комісія, створена відповідно до даного Положення;

- Роботи, що виконані з порушенням вищенаведених вимог до конкурсних робіт та учасників конкурсу до розгляду не приймаються;

-  Конкурсні роботи оцінюються за критеріями:

 відповідність роботи теми конкурсу;

 індивідуальність виконання, оригінальність (копіювання інших робіт забороняється);

 якість виконання та охайність.

- Конкурсні роботи не рецензуються та авторам не повертаються.

- Відібрані конкурсною комісією роботи будуть представлені на підсумковій виставці в рамках святкування 100-річчя Мелітопольського міського краєзнавчого музею та експонуватимуться у виставковій залі музею.

- Інформацію про учасників і перебіг Конкурсу буде висвітлено на офіційному сайті Мелітопольського міського краєзнавчого музею, у соціальних мережах та ЗМІ.

Додаток № 1

Заявка

на участь в конкурсі художніх робіт «Малюю мій музей!» в рамках святкування 100-річчя Мелітопольського міського краєзнавчого музею

1. П.І.Б. учасника повністю