Мелітопольський міський краєзнавчий музей

УВАГА!!!

З 08.11.21 краєзнавчий музей продовжує свою роботу за звичайним графіком

Вт.-Нд., з 9.00 до 16.00.

Для того, аби відвідати музей, вам потрібні: 
 - або сертифікат щодо вакцинації від COVID-19;
 - або негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до відвідування музею;
- або довідка про одужання після COVID-19.

 

Адреса:
72312, Запорізька обл.,
м. Мелітополь,
вул. М. Грушевського, 18
Вартість вхідного квитка:

пільговий - 10-00 грн

повний - 30-00 грн

тел. 38(0619) 44-45-14
096-177-97-14

Інформаційний дайджест «З нами – наша історія! (про історію нових назв вулиць)» – вулиця МЕДОВА

Інформаційний дайджест «З нами – наша історія! (про історію нових назв вулиць)» – вулиця МЕДОВА

колишня назва – Гайдара (1960-2016)

Мелітополь – медова столиця України, адже його назва з грецької означає «Медове місто». Традиції бджільництва на Мелітопольщині тісно пов’язані з розвитком плодового садівництва в кінці ХІХ ст. У наш час підтримку бренду Мелітополя як медового міста забезпечують ентузіасти своєї справи – пасічники-аматори або товариства бджолярів – багатство і різноманітність їхньої продукції просто вражає!

Щорічно 14 серпня відзначається Медовий Спас. Свято також відоме під назвами Маковія, Перший, Маковий або Всемилостивий Спас. Крім того, цього дня церква вшановує пам'ять святих мучеників Маккавеїв, завдяки чому свято отримало назву Маковія. А Медовим і Маковим Перший Спас називають через те, що він збігається з початком збору врожаю меду та маку.

19 серпня православна церква святкує Преображення Господнє. У народі його називають Яблучний Спас. Також в Україні в четвер відзначають День пасічника. Цей день був заснований 1997 року указом президента Леоніда Кучми на підтримку ініціативи Міністерства агропромислового комплексу України та Спілки пасічників України.

Раніше було підраховано, що кожна сьома тонна світового меду – українська. На пасіках країни сьогодні "працює" близько п'яти мільйонів бджолиних сімей.

#проектвмузеї #запідтримкиУКФ2018 #декомунізація #вулиціМелітополя #вулицяМедова #знайілюбисвійкрай #прагнизнатибільше #новіназвивулиць #MLTmuseum #Мелітополь #САМЕТУТ #будьактивнимтасучаснимприходьдомузею