Мелітопольський міський краєзнавчий музей

УВАГА!!!

З 08.11.21 краєзнавчий музей продовжує свою роботу за звичайним графіком

Вт.-Нд., з 9.00 до 16.00.

Для того, аби відвідати музей, вам потрібні: 
 - або сертифікат щодо вакцинації від COVID-19;
 - або негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до відвідування музею;
- або довідка про одужання після COVID-19.

 

Адреса:
72312, Запорізька обл.,
м. Мелітополь,
вул. М. Грушевського, 18
Вартість вхідного квитка:

пільговий - 10-00 грн

повний - 30-00 грн

тел. 38(0619) 44-45-14
096-177-97-14

Всесвітній день водно-болотних угідь

Кожного року 2 лютого країни світу, які мають на своїх територіях водно-болотні угіддя, у тому числі Україна, відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь. Відзначення цього Дня приурочено до підписання світовою спільнотою 2 лютого 1971 року у місті Рамсар (Іран) міжнародної угоди – Конвенції з водно-болотних угідь міжнародного значення, головним чином тих, які є середовищем існування водоплавних птахів.

Секретаріат Рамсарської конвенції визначив тему 2022 року: «Водноболотні угіддя – на користь людям і природі!». Оскільки необхідно привернути увагу людей до важливості водно-болотних угідь для багатьох аспектів нашої діяльності та здоров’я, а також ролі цих екосистем для збереження біорізноманіття.

За даними Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, на території Запорізької області розташовано п’ять водно-болотних угідь міжнародного значення: «Молочний лиман», «Коса Обіточна та затока Обіточна», «Гирло р. Берди, коса Бердянська та затока Бердянська», «Архіпелаг Великі і Малі Кучугури» та «Заплава Сім Маяків». Загальна їх площа складає 36014,25 га.

#MLTmuseum #Мелітопольськийміськийкраєзнавчиймузей #визначнідати #дайджест #музейнапрограма #Знами_нашаісторія #museumofUkraine #помузеям #краєзнавчиймузей #музеїУкраїни #управління_культури_та_молоді #Мелітополь #САМЕТ #лютий2022 #MLTMuseumFromHome #MuseumFromHome