Минулого року задля підтримки мовного і культурного різноманіття та багатомовності в інтеркультурній громаді Мелітополя науковці Мелітопольського...
УВАГА!!!
З 08.11.21 краєзнавчий музей продовжує свою роботу за звичайним графіком
Вт.-Нд., з 9.00 до 16.00.
Для того, аби відвідати музей, вам потрібні:
- або сертифікат щодо вакцинації від COVID-19;
- або негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до відвідування музею;
- або довідка про одужання після COVID-19.
пільговий - 10-00 грн
повний - 30-00 грн
День Державного Прапора України

Здавалося б, неможливо вмістити в одному об’єкті історію, політику та духовність країни. Втім, така річ існу – це державний прапор, який для кожної нації є способом представити себе у світі. Прапор демонструє, що країна незалежна, займає гідне місце серед інших держав, поважає свою історію та дбає про майбутнє. Всередині держави національний стяг об’єднує людей у важкі часи, а повага до нього у всі часи вважалася виявом патріотизму. Не є виключенням і український прапор, на честь якого 23 серпня наша країна щороку відзначає свято – День Державного Прапора України. Наш синьо-жовтий стяг цінний для нас своєю історією, а також жертвами, які були принесені заради нього.
16 липня 1990 року Україна отримала ухвалену парламентом Декларацію про державний суверенітет, а 24 липня національний стяг встановили біля Київської міської ради, знов-таки поряд з червоним, радянським. Спостерігати за підняттям українського прапора тоді зібралося 30 тисяч люду.
В серпні 1991-го, після спроби державного перевороту в Москві, український парламент зібрався на надзвичайну сесію. Члени партії «Народний Рух» принесли в зал засідань синьо-жовте знамено, а 4 вересня його було встановлено над куполом Верховної Ради. На початку 1992 року, з метою офіційного затвердження кольорів нашого прапора, парламентарями було прийнято постанову «Про державний прапор України».
Загальнодержавне свято – День Державного Прапора України – ми отримали в 2004 році, і своєю датою – 23 серпня – воно нагадує про той день, коли український прапор вперше було внесено до залу засідань українського парламенту.
Синьо-жовтий об'єднує в собі свободу, гідність, незалежності та боротьбу. Це більше ніж символ. Український прапор – це велична історія і прекрасне майбутнє.
З Днем прапора, Україно!
@strichka_ua
https://www.facebook.com/museummelitopol/videos/177148454509026
#MLTmuseum #Мелітопольськийміськийкраєзнавчиймузей #ДеньДержавногоПрапораУкраїни #знаминашаісторія #Мелітополь #САМЕТУТ #серпень2021 #DayToday
Новини
Дайджест-імпреза «ВИДАТНІ ОСОБИСТОСТІ МЕЛІТОПОЛЯ»
БЕКІРОВА Гульнара Тасимівна (21.02.1968 р. н., м. Мелітополь) – історик, кандидат...
Дайджест-імпреза «ВИДАТНІ ОСОБИСТОСТІ МЕЛІТОПОЛЯ»
РОМАНЦОВА Світлана Олександрівна (21.02.1952 р. н., м. Маневичі Волинської обл.) –...
День Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу...
Дайджест-імпреза «ВИДАТНІ ОСОБИСТОСТІ МЕЛІТОПОЛЯ»
КІПЕН Олександр Абрамович (20.02.1870, м. Мелітополь - 30.10.1938, м. Одеса) – вчений,...