Експерти Бюро змін «Дитяча Демократія. Мелітополь»

12 грудня ми оголосили конкурс з відбору юних учасників Бюро "Дитяча Демократія".
Хочемо познайомити вас з експертами - тими людьми, що на громадських засадах стануть партнерами підлітків та разом реалізовуватимуть соціально важливі проекти.
Ми хочемо подякувати за Вашу небайдужість та сміливість, за прогресивність і бажання змінювати світ навколо нас!

Експерти Бюро змін «Дитяча Демократія. Мелітополь»:
Бойко Світлана – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
Стаценко Ганна – голова громадської організації «Мелітопольська міська єврейська община».
Беца Оксана – науковий співробітник Мелітопольського міського краєзнавчого музею.
Панасенко Юлія – директор Мелітопольського районного Центру охорони культурної спадщини та туризму.
Жорняк Андрій – начальник управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області.
Іванова Наталія – заступник голови ГО «Українська асоціація міст, що навчаються», куратор учнівського самоврядування ДНЗ «Мелітопольське ВПУ».
Ченцов Олександр – вчитель інформатики ЗОШ №4.
Орлов Андрій – директор Центру стратегічного розвитку територій.
Однорог Тетяна – голова правління Громадської спілки «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший».
Окружна Тетяна - експерт з проектної діяльності, лідерства та побудови команди.
#ДитячаДемократія