Склад Конкурсної комісії

Дитяча Демократія - це не про політику, це - про демократичну форму і структуру нової організації, де на рівних працюватимуть дорослі і діти.
Ми вже познайомили вас з експертами, які разом з юними переможцями Конкурсу ініціюватимуть та реалізовуватимуть у рамках програми нові суспільно важливі проекти.
Наразі хочемо представити конкурсну комісію - тих людей, які оцінюватимуть заявки, конкурсні роботи та обиратимуть переможців.
Це керівники і фахівці провідних організацій у своїх галузях, які мають значний досвід, практичні знання та авторитет. Ми раді вітати їх!

Голова Конкурсної комісії:
Бойко Світлана – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Склад Конкурсної комісії:
Семікін Михайло – начальник відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області.
Ібрагімова Лєйла – директор Мелітопольського міського краєзнавчого музею.
Міщак Тетяна – директор Палацу дитячої та юнацької творчості.
Однорог Тетяна – голова правління Громадської спілки «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший».
Орлов Андрій – директор Центру стратегічного розвитку територій.
Несват Тетяна – координатор молодіжного центру «People.ua».
Шнуренко Катерина – голова Благодійної організації «БФ «МЛТ МУЗЕУМ ПЛЮС».
Муртазієв Ернест – куратор з організаційно-виховної роботи зі студентською молоддю МДПУ ім. Б.Хмельницького.